25 odsłon WPT na 25-lecie jego istnienia!

25 odsłon WPT na 25-lecie jego istnienia!

Wrocławski Park Technologiczny kończy 25 lat! Z tej okazji poznamy różne odsłony działalności WPT, które w kampanii #25latWPT zaprezentują m.in. członkowie zespołu Parku, działający w nim przedsiębiorcy, ale też wieloletni partnerzy WPT.

Wrocławski Park Technologiczny to jeden z największych parków technologicznych w Polsce. Na co dzień działa na jego kampusie ponad 200 firm zatrudniających ponad 2000 osób. To miejsce, w którym rozwija się wrocławska przedsiębiorczość i innowacje, z których Wrocław jest znany na całym świecie.

– W WPT mówimy, że przyszłość trzeba zaprojektować. I robimy to od 25 lat! Zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich firm, dostarczając wszystko to, czego mogą potrzebować na swojej biznesowej ścieżce – od biur, przez zaplecze laboratoryjne po np. fachowe wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań – komentuje Maciej Potocki, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Wrocławski Park Technologiczny to jednak o wiele więcej, co pokaże kampania, w ramach której codziennie, przez 25 dni będziemy poznawać nową historię, nowe spojrzenie na WPT, nową osobę z nim związaną.

WPT działa po to, by wspierać różne formy przedsiębiorczości – tą związaną z biznesem, ale też np. aktywnością społeczną czy edukacją. Zgromadziliśmy wokół siebie społeczność wielu pełnych energii, pasji i zaangażowania ludzi, którzy z okazji naszego jubileuszu zgodzili się opowiedzieć o tym, czym jest dla nich WPT – dodaje Maciej Potocki.

Kampanię będzie można obejrzeć w mediach społecznościowych WPT oraz na www.technologpark.pl/25latwpt

Kampania #25latWPT

Zobacz najnowsze informacje

  • 2 lipca, 2024

  • 27 czerwca, 2024

  • 11 czerwca, 2024