Dolnośląska Izba Gospodarcza

www.dig.wroc.pl

Dolnośląska Izba Gospodarcza to jedna z najdłużej działających izb gospodarczych w Polsce. Wspieramy naszych członków i innych przedsiębiorców w zwiększaniu konkurencyjności zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Komentujemy procesy gospodarcze, doradzamy, lobbujemy na rzecz dobrego biznesu. Naszym celem jest integrowanie przedsiębiorców, którzy widzą w biznesie sposób na realizowanie ambitnych projektów oraz zwiększanie potencjału gospodarczego naszego kraju. DIG działa na rzecz firm.

Dolnośląska Izba Gospodarcza to jedna z najdłużej działających izb gospodarczych w Polsce. Wspieramy członków i innych przedsiębiorców w zwiększaniu konkurencyjności zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Komentujemy procesy gospodarcze, doradzamy, lobbujemy na rzecz dobrego biznesu.

Dolnośląska Izba Gospodarcza powstała po to, aby zrzeszać przedsiębiorstwa chcące wejść do biznesowej pierwszej ligi. Ułatwiamy wykorzystanie ich potencjału i tym samym przyczyniamy się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości. DIG od 1990 roku jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej.

Celem DIG jest integrowanie przedsiębiorców, którzy widzą w biznesie sposób na realizowanie ambitnych projektów oraz zwiększanie potencjału gospodarczego naszego kraju. DIG działa na rzecz firm członkowskich oraz w ich imieniu. Zapewniamy szkolenia, ułatwiamy nawiązywanie kontaktów handlowych, dzielimy się ekspercką wiedzą i cennymi informacjami gospodarczymi.

Dowiedz się więcej na:

www.dig.wroc.pl

Źródło: Dolnośląska Izba Gospodarcza

Zobacz więcej z Bazy Wiedzy Innowatora

  • 7 maja, 2024

  • 5 kwietnia, 2024

  • 21 marca, 2024