Erasmus Global

W ramach programu możliwa jest wymiana wiedzy i doświadczeń między przedsiębiorcami z całego świata. Dofinansowanie wysokości do 3 tys. EURO można uzyskać w ramach programu Erasmus for Young Entreprenurs GLOBAL. Nabór trwa do 13 marca 2024 roku.

W ramach EYE Global współpraca między dwoma przedsiębiorcami odbywa się podczas 1-3-miesięcznego pobytu z doświadczonym przedsiębiorcą, co pomaga młodemu przedsiębiorcy zdobyć umiejętności potrzebne do prowadzenia małej firmy. Przedsiębiorca przyjmujący korzysta ze świeżych perspektyw swojej działalności, współpracy z partnerami zagranicznymi i poznawania nowych rynków.

Z programu mogą skorzystać:

  • młodzi przedsiębiorcy, dopiero planujący założenie własnej firmy lub mający mniej niż 3 lata doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej.
  • doświadczeni przedsiębiorcy, którzy są właścicielami i zarządzają małym lub średnim przedsiębiorstwem z siedzibą w USA (stany Nowy Jork i Kalifornia), Singapurze, Izraelu, Korei Południowej, Kanadzie (stany Kolumbia Brytyjska i Quebec) oraz na Tajwanie.

Więcej informacji o programie i naborze: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/erasmus-global#opis

Źródło informacji: www.parp.gov.pl/component/grants/grants/erasmus-global#opis

Zobacz więcej z Bazy Wiedzy Innowatora

  • 10 czerwca, 2024

  • 7 maja, 2024

  • 5 kwietnia, 2024