LEVEL 4.0. DIH

www.level4dih.pl

DIH LEVEL 4.0 jest instytucją dotowaną przez Ministerstwo Rozwoju, tworzoną przez 5 doświadczonych i rozpoznawalnych organizacji: Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny, Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A

DIH LEVEL 4.0 specjalizuje się w technologiach przyrostowych, automatyce przemysłowej, edukacji technicznej i zarządczej, cyberbezpieczeństwie oraz rozwijaniu innowacji w biznesie.

Głównym celem Level 4.0. jest sobie wsparcie organizacji i przedsiębiorstw ze wszystkich branż w podniesieniu konkurencyjności rynkowej poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii Przemysłu 4.0.

Dzięki pozyskanym z Ministerstwa Rozwoju środkom, organizacja może nieodpłatnie przekazywać ekspercki know-how potrzebującym podmiotom, niezależnie od ich aktualnego poziomu zastosowania technologii. Poprzez działania demonstracyjne, edukacyjno-szkoleniowe, doradcze i implementacyjne pokażemy Ci, jak usprawnić działania i produktywność Twojej firmy. W ramach współpracy z Level 4.0. dowiesz się, jakie zastosowanie w Twojej działalności mogą znaleźć: technologie przyrostowe (druk 3D), algorytmy uczące się, wirtualna rzeczywistość, chmura obliczeniowa, Internet rzeczy czy nowoczesne rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki oraz cyberbezpieczeństwa.

www.level4dih.pl

Źródło: www.level4dih.pl

Zobacz więcej z Bazy Wiedzy Innowatora

  • 10 czerwca, 2024

  • 7 maja, 2024

  • 5 kwietnia, 2024