Różne oblicza biznesu – cykl podcastów ARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała cykl podcastów „Różne oblicza biznesu”, przygotowywanych w ramach projektu Centrum Rozwoju MŚP. Gośćmi rozmów są przedsiębiorcy, z którymi prowadzone są dyskusje o wyzwaniach związanych z rozwojem biznesu, o inspiracjach do pracy, a także o trudnych początkach prowadzenia własnej działalności.

Podcasty spróbują odpowiedzieć na pytania o tu, jak odnaleźć własną niszę rynkową, jak zbudować przewagę konkurencyjną, jak wprowadzić na rynek innowacyjny produkt i później go pozycjonować oraz jak radzić sobie z wchodzeniem na rynki zagraniczne.

Celem audycji jest zarówno inspirowanie do działania osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności, jak i przedsiębiorców zastanawiających się jak dalej rozwijać swój biznes. Goście odcinków cyklu prowadzą działalność w bardzo zróżnicowanych branżach – spożywczej, technologii edukacyjnych, gier wideo i tłumaczeń, IT, cyberbezpieczeństwa oraz urządzeń higienicznych.

Oto odcinki podcastu!

4. O patentach, innowacjach i wprowadzaniu produktu na rynek zagraniczny: rozmowa ze Zdzisławem Iwanejko, prezesem Wash Innov

Źródło: PARP

Zobacz więcej z Bazy Wiedzy Innowatora

  • 10 czerwca, 2024

  • 7 maja, 2024

  • 5 kwietnia, 2024