Wrocławski Park Technologiczny

www.technologpark.pl

Wrocławski Park Technologiczny to miejsce, w którym może się rozwijać biznes działający w każdej skali. Swoje miejsce znajdą tu zarówno startupy, przedsiębiorstwa z sektora MSP, jak i duże, międzynarodowe firmy. Jest to możliwe dzięki kompleksowej ofercie, którą pozwala przedsiębiorcom obrać azymut na rynkowy sukces.

Wrocławski Park Technologiczny położony jest w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Wrocławia. Bez wątpienia jest to dogodna pod kątem logistycznym lokalizacja dla rozwoju biznesu. W skład naszego kompleksu wchodzą budynki biurowo-laboratoryjne oraz hala produkcyjno-magazynowa Nowa 7.

Oferta WPT obejmuje produkty i usługi biznesowe, skupione wokół 9 obszarów prezentujących pełne spektrum działalności WPT – od wynajmu infrastruktury biznesowej przez inkubatory przedsiębiorczości, nowoczesne zaplecze laboratoryjne i badawczo rozwojowe, specjalistyczne doradztwo m.in. z zakresu pozyskiwania dofinansowań, po projekty związane z Big Science czy przedsiębiorczością akademicką. Pełnie możliwości naszej oferty prezentuje nasz program rozwoju biznesu Stellar Hub.

Poznaj ofertę dla firm w każdej skali!

WPT jest instytucją, w której mogą rozwijać się firmy o różnym profilu działalności, funkcjonujące w wielu sektorach rynku. W danym momencie swojego rozwoju mogą one skorzystać z takiego wsparcia, jakiego akurat potrzebują. Może to być jedynie wynajem szytych na miarę potrzeb firmy powierzchni biurowych, czy korzystanie z któregoś z naszych laboratoriów i prototypowni.

Kooperacja z WPT może być jednak szersza. Przykładowo firma, która rozpocznie swoją działalność w inkubatorze przedsiębiorczości może równolegle, lub po jakimś czasie funkcjonowania na rynku, zacząć korzystać z laboratoriów, usług badawczo-rozwojowych czy wsparcia z zakresu uzyskania dofinansowań. Po zakończeniu okresu inkubacji może kontynuować swoją działalność w WPT, wynajmując powierzchnię biurową czy laboratoryjną, po to, by utworzyć własną pracownię.

Dowiedz się więcej na:

www.technologpark.pl

Źródło: www.technologpark.pl

Zobacz więcej z Bazy Wiedzy Innowatora

  • 7 maja, 2024

  • 5 kwietnia, 2024

  • 21 marca, 2024