Evolutions: Meetup & Showcase – Wiedza, praktyka i konkret – już 14 czerwca we Wrocławiu

  Evolutions: Meetup & Showcase – Wiedza, praktyka i konkret – już 14 czerwca we Wrocławiu

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Startup Wrocław oraz OVHcloud Startup Program zapraszają na Evolutions: Meetup & Showcase – unikalne wydarzenie w tym regionie Europy, łączące wymianę doświadczeń, warsztaty z ekspertami, konferencję i atrakcyjny konkurs pitchingowy dla startupów.

Jak co roku stolica Dolnego Śląska skupi twórców innowacyjnych projektów, founderów, inwestorów i przedstawicieli świata biznesu podczas tegorocznej edycji Evolutions, organizowanej pod hasłem: Wiedza, praktyka i konkret. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w kilku lokalizacjach: Kinie Nowe Horyzonty, InQube oraz Coventry University Wroclaw, oraz będzie transmitowane on-line i stanie się okazją do wymiany wiedzy. Podczas konferencji eksperci opowiedzą m.in. jak przy ograniczonych środkach skutecznie promować młodą firmę, wykorzystywać potencjał social media, a także dobrać infrastrukturę pod potrzeby projektu. Ponadto swoje warsztaty poprowadzą inwestorzy Movens Capital i specjaliści ze startupów takich jak Vue Storefront czy zrzutka.pl. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Przed nami znacznie szersza formuła niż ta, którą dotychczas prezentowaliśmy. Tematyka tegorocznej edycji obejmie najbardziej aktualne trendy panujące w światowych społecznościach startupowych, spotkania z ekspertami z Polski i zagranicy oraz energetyczny networking. Jednym słowem: wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowego ekosystemu – mówi Magdalena Okulowska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Evolutions: Meetup & Showcase to nie tylko konferencja. Celem całodniowych warsztatów, prowadzonych na poziomie podstawowym i zaawansowanym, jest dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która wesprze rozwój młodych firm oraz tych dojrzalszych przedsięwzięć. Warsztaty odbędą się w formule odpłatnej, zaś zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne wrocławskiej fundacji TuRazem. Możliwość zapisów oraz szczegóły spotkań będą pojawiać się sukcesywnie na stronie wydarzenia https://evolutions.startupwroclaw.pl.

– Tradycyjny format konferencyjny został wzbogacony o dwa nowe elementy – konkurs dla startupów oraz warsztaty, które odbędą się w dwóch lokalizacjach oraz na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które będą walczyć o nagrody pieniężne i finał Disraptors Summit 2023 w Pradze – mówi Paulina Muszyńska, Kierowniczka Startup Wrocław.

Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które powalczą o nagrody pieniężne, granty w chmurze o wysokości ponad 200 000 EUR od OVHcloud i przepustkę do udziału w europejskim finale konkursu Disraptors Summit 2023. Praski konkurs Disraptors Summit https://disraptors.com wyłoni zwycięzcę, na którego czeka 500 000 USD i który będzie reprezentował CEE w finale w San Francisco.

Bardzo się cieszymy, że możemy współorganizować tegoroczne Evolutions Meetup & Showcase w tak inspirującej formule oraz z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi – mówi Natalia Świrska-Załuska, Startup Program Manager w OVHcloud, CEE. – Moc oraz rozmach przedsięwzięcia, fantastyczni goście i przemyślany program sprawiają, że to wydarzenie na startupowej mapie, na którym trzeba być.

O firmie OVHcloud

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, zarządzającym 450 000 serwerów w 34 własnych centrach danych na czterech kontynentach, wspierającym potrzeby 1,6 miliona klientów z ponad 140 krajów. Będąc pionierem i wytyczając standardy zaufanej, zrównoważonej chmury o najlepszym stosunku ceny do wydajności, Grupa od ponad 20 lat stosuje zintegrowany model, który gwarantuje jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości: począwszy od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, po budowanie i utrzymywanie własnej globalnej sieci światłowodowej. To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud wspieranie, w sposób niezależny, potrzeb wszystkich klientów, tak by mogli oni czerpać korzyści z rozwiązań uwzględniających aspekty środowiskowe, oszczędzając zasoby i uzyskując najniższy w branży poziom śladu węglowego. OVHcloud oferuje rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój. https://corporate.ovhcloud.com

Startup Wrocław – jednostka Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, który animuje środowisko startupowe i integruje lokalny ekosystem poprzez współpracę z biznesem, środowiskiem akademickim, instytucjami miejskimi, funduszami VC i inkubatorami.

Rejestracja >

Zobacz najnowsze informacje

  • 2 lipca, 2024

  • 27 czerwca, 2024

  • 11 czerwca, 2024