Program szkoleniowy Pierwsza Pomoc i BHP – 4 Help VR

4 HELP VR

Program szkoleniowy Pierwsza Pomoc i BHP - 4 Help VR, opierając swoje działanie na specjalistycznym i zsynchronizowanym z naszym oprogramowaniem sprzęcie o wysokich parametrach technicznych, wirtualnie przenosi użytkownika w fikcyjne miejsce zdarzenia, na ulicy leży poszkodowany, któremu należy udzielić pomocy. Dzięki naszemu autorskiemu czujnikowi umieszczonemu w fantomie oraz precyzyjnemu algorytmowi instruktażowo-edukacyjnemu, uczestnik ma możliwość prawidłowej nauki prowadzenia resus

 • Promocja zdrowia

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

Wirtualna Rzeczywistość to obraz, dźwięk, przestrzeń i dotyk, całość „zamknięta” w świecie technologii. Poprzez testowanie różnych sytuacji w świecie wirtualnym z wykorzystaniem 4 Help VR, uczestnik szkolenia zyskuje przewagę w momencie realnych zdarzeń. Wirtualna rzeczywistość pozwala na odzwierciedlenie warunków panujących na miejscu zdarzenia i to bez żadnych negatywnych skutków ubocznych pomyłek. Ćwiczysz, utrwalasz i nabywasz nowych umiejętności, a tym samym wzmacniasz pewność siebie i zmniejszasz stres.

Program szkoleniowy Pierwsza Pomoc i BHP – 4 Help VR
Program, opierając swoje działanie na specjalistycznym i zsynchronizowanym z naszym oprogramowaniem sprzęcie o wysokich parametrach technicznych, wirtualnie przenosi użytkownika w fikcyjne miejsce zdarzenia, na ulicy leży poszkodowany, któremu należy udzielić pomocy. Dzięki naszemu autorskiemu czujnikowi umieszczonemu w fantomie oraz precyzyjnemu algorytmowi instruktażowo-edukacyjnemu, uczestnik ma możliwość prawidłowej nauki prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Zastosowanie

Stosowanie w szeroko pojętej edukacji na poziomie: – szkół podstawowych, średnich oraz uczelni wyższych – firm z sektora produkcja i usługi – szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, BHP i ochrony przeciwpożarowej – szkoły nauki jazdy – jednostki straży pożarnej PSP i OSP – jednostki ratownictwa wodnego WOPR – jednostki ratownictwa górskiego TOPR i GOPR – ratownicy KPP – działaności społecznej związanej z edukacją osób niemedycznych z zakresu ratowania życia.

Model współpracy

Licencja oprogramowania.

4 HELP VR

Tworzymy i rozwijamy innowacyjny program szkolenia, służący do nauki ratowania ludzkiego życia przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa w technologii wirtualnej rzeczywistości. Naszym Partnerom dostarczamy oprogramowanie do wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w celu podniesienia jakości oraz atrakcyjności szkoleń z udzielania pierwszej pomocy. Prowadzimy różnego rodzaju akcje edukacyjne dla dzieci i dorosłych, aby zwiększyć świadomość, zaangażowanie i potrzebę uczestnictwa w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy. Temat ratowania życia i zwiększenia możliwości przeżywalności jest dla nas bardzo ważny, dlatego uświadamiamy społeczeństwo poprzez nasze działania, artykuły edukacyjne w social media oraz reklamy.

 • Edukacja, Promocja Zdrowia
 • Aleja Kasztanowa 18, 53-125 Wrocław
 • https://helpvr.com
 • info@4helpvr.com
 • 503939294

Kontakt w sprawie innowacji

Grzegorz Kobuszewski

 • 503939294
 • info@4helpve.com

Zobacz najnowsze innowacje

 • 9 maja, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024