Elektryczny longboard – podręczny środek transportu

Majestic Boards

Naszą wizją jest łatwy i przyjemny transport w środowisku miejskim w połączeniu z ochroną środowiska. Nasze urządzenia zaprojektowaliśmy jako rozwiązanie dla zanieczyszczonego i zatłoczonego środowiska miejskiego, aby zapobiec emisji spalin oraz umożliwić unikania korków. Posiadamy gotowy produkt, dostępny oraz na bieżąco sprzedawany. Nasze elektryczne longboardy to podręczne, ekologiczne i wydajne.

 • Mobilność

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości deskorolek elektrycznych o imponujących parametrach . Naszą wizją jest łatwy i przyjemny transport w środowisku miejskim w połączeniu z ochroną środowiska. Nasze urządzenia zaprojektowaliśmy jako rozwiązanie dla zanieczyszczonego i zatłoczonego środowiska miejskiego, aby zapobiec emisji spalin oraz umożliwić unikania korków. Posiadamy gotowy produkt, dostępny oraz na bieżąco sprzedawany. Nasze elektryczne longboardy to podręczne, ekologiczne i wydajne pojazdy, które są łatwe i przyjemne w użyciu. Główne zalety to duży zasięg, nawet do 50 km, wysoka prędkość do 60 km / h oraz wymienne koła. Używamy tylko wysokiej jakości surowców i najlepszej elektroniki, aby stworzyć unikalny produkt o oryginalnym designie, który wyróżnia się na rynku. Dzięki łatwej i szybkiej wymianie kół jazda możliwa jest prawie na każdej powierzchni i przestrzeni. Nasz produkt jest odporny na wodę i kurz, dzięki czemu można go używać w każdych warunkach. Autorski projekt zawieszenia deski jest innowacyjnym rozwiązaniem dla tego typu pojazdów. Oryginalna konstrukcja pozwala na osiąganie wysokich prędkości z zachowaniem poczucia bezpieczeństwa, a tym samym pozwalając na pełną kontrolę na urządzeniem. Dzięki naszemu projektowi umożliwiona została wymiana kół ze standardowych na terenowe, tak aby pojazd był możliwie najbardziej funkcjonalny i uniwersalny. Dzięki temu klient otrzymuje jeden produkt o dwóch zastosowaniach czego inne firmy nie zapewniają.

Zastosowanie

Nasze produkty ze względu na swój charakter przeznaczone są na rynek globalny. Obecnie na zachodzie rynek jest już kilkukrotnie większy niż w Europie co przekłada się na jeszcze duży potencjał i tendencję wzrostową popytu na tego rodzaju urządzenia. Z racji swojego przeznaczenia elektryczny longboard znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni jako codzienny środek transportu oraz dodatkowego rodzaju rekreacji.

Model współpracy

Możliwe modele współpracy: – dropshipping produktów – sprzedaż hurtowa – sprzedaż indywidualna – wynajmem krótko i długo terminowy.

Majestic Boards

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości deskorolek elektrycznych o imponujących parametrach . Naszą wizją jest łatwy i przyjemny transport w środowisku miejskim w połączeniu z ochroną środowiska.

 • Mikro-mobilność
 • ul. Klecińska 123, Wrocław
 • www.majesticboards.sklep.pl
 • info@majesticboards.pl
 • +48 530928545

Kontakt w sprawie innowacji

Urszula Dytko

 • 530928545
 • info.majesticboards@gmail.com

Zobacz najnowsze innowacje

 • 9 maja, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024