Interaktywny System Szkoleniowy VR

CinematicVR

Głównym celem projektu było tworzenie interaktywnych szkoleń w VR z wykorzystaniem modułu rozpoznawania mowy użytkownika. System wykorzystuje interaktywne scenki filmowe w technologii VR, oparte na scenariuszach szkoleniowych. Usługa powstała przede wszystkim z myślą o szkoleniach miękkich oraz nauce języków.

 • VR

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

System szkoleniowy VR z modułem rozpoznawania mowy, wykorzystywany do szkoleń technicznych, miękkich i nauki języków obcych. Usługa jest efektem prac badawczo-rozwojowych, jakie CinematicVR prowadziła od października 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Projekt dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Głównym celem projektu było tworzenie interaktywnych szkoleń w VR z wykorzystaniem modułu rozpoznawania mowy użytkownika. System wykorzystuje interaktywne scenki filmowe w technologii VR, oparte na scenariuszach szkoleniowych. Usługa powstała przede wszystkim z myślą o szkoleniach miękkich oraz nauce języków. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wirtualnej rzeczywistości i systemu rozpoznawania mowy system wiernie i w atrakcyjny sposób symuluje scenariusze, z jakimi użytkownik szkolenia spotyka się w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu systemu szkolenia mogą odbywać się efektywniej, oszczędniej i bezpieczniej. Treści VR potęgują immersję użytkownika i sprawiają, że jest on znacznie bardziej zaangażowany niż w przypadku tradycyjnych form szkolenia. Interaktywny System Szkoleniowy oparty na technologii VR zawiera także elementy gamifikacji i motywuje uczestników do osiągania lepszych wyników. Pozwala także na zdalną ewaluację, śledzenie postępów i wysyłanie informacji zwrotnych do użytkownika z poziomu przeglądarki internetowej.

Zastosowanie

Szkolenia w rozmaitych branżach, onboarding pracownika, BHP, szkolenia miękkie, nauka języków obcych. System może być wykorzystywany zarówno w szkolnictwie, edukacji jak i w środowisku biznesowym oraz instytucjach publicznych.

Model współpracy

Licencja oprogramowania / jednorazowe wdrożenie.

CinematicVR

Jesteśmy kreatywną agencją wykorzystującą najbardziej angażujące technologie w tworzeniu innowacyjnych kampanii marketingowych oraz treści szkoleniowych. Wykorzystujemy VR i AR w tworzeniu rozwiązań, dzięki którym nasi klienci mogą poszerzać grono swoich odbiorców, budować ich relację z marką i przynosić wartość na każdym poziomie lejka sprzedażowego. Nasze szkolenia VR pomagają naszym klientom edukować pracowników bezpieczniej, skuteczniej i taniej niż w przypadku tradycyjnych szkoleń.

 • IT, VR
 • Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów
 • https://cinematicvr.pl/szkolenia-vr/
 • kontakt@cinematicvr.pl
 • +48 600379970

Kontakt w sprawie innowacji

Konrad Ziaja

 • +48 600379970
 • kontakt@cinematicvr.pl

Zobacz najnowsze innowacje

 • 11 lipca, 2024

 • 11 lipca, 2024

 • 11 lipca, 2024