PayEye 2.0 – płatność spojrzeniem dzięki wykorzystaniu fuzji biometrii oka i twarzy

PayEye sp.z o.o.

PayEye to innowacyjna technologia przyszłości, w której wykorzystane zostało połączenie dwóch rodzajów biometrii gwarantujące maksymalną wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Łącząc technologię z nauką w PayEye przygotował autorskie i innowacyjne terminale płatnicze eyePOS, obsługujące płatności biometryczne w oparciu o pierwszą na świecie fuzję biometrii, portfel elektroniczny dla użytkowników w aplikacji oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę oka i twarzy na wzorzec biometryczny.

 • Fintech

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

PayEye to innowacyjna technologia przyszłości, w której wykorzystane zostało połączenie dwóch rodzajów biometrii gwarantujące maksymalną wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Łącząc technologię z nauką w PayEye przygotował autorskie i innowacyjne terminale płatnicze eyePOS, obsługujące płatności biometryczne w oparciu o pierwszą na świecie fuzję biometrii, portfel elektroniczny dla użytkowników w aplikacji oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę oka i twarzy na wzorzec biometryczny. Usługa PayEye jest niezwykle bezpieczna, funkcjonalna oraz wygodna – aby z niej skorzystać, wystarczą jedynie trzy intuicyjne kroki: pobranie aplikacji PayEye 2.0, wpisanie podstawowych danych, wykonanie selfie i podpięcie karty. Uwieńczeniem procesu rejestracji jest dostęp do realizacji płatności jednym spojrzeniem przy użyciu biometrycznych dedykowanych terminalach eyePOS. Technologia PayEye pozwala na swobodne realizowanie płatności bez konieczności noszenia przy sobie gotówki, karty, telefonu czy zegarka. Rozwiązanie PayEye jest całkowitą nowością na rynku płatności. Do tej pory nikt komercyjnie nie wykorzystywał biometrii tęczówki oka w celu potwierdzania płatności oraz fuzji biometrii w jakimkolwiek innym rozwiązaniu płatniczym.

Zastosowanie

PayEye to nie tylko globalna innowacja i technologia wpisana w światowe trendy, ale również odpowiedź na potrzeby oraz oczekiwania konsumentów – wykorzystanie biometrii dla każdej branży każdego dnia staje się coraz bardziej powszechne i dostępne. Konsumenci szukają wygodnej i bezpiecznej technologii uwierzytelniania różnych aspektów swojego życia, a zwłaszcza w obszarze płatności. Podobne oczekiwania mają przedsiębiorcy, którzy zwracają coraz większą uwagę na wygodę i bezpieczeństwo zarówno własnego personelu, jak i swoich klientów. Płatności spojrzeniem to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również oszczędność środków i czasu. Nie trzeba mieć przy sobie nic, by móc zapłacić za wszystko – szybko, wygodnie i bezpiecznie. Wystarczy jedno spojrzenie. Innowacyjne rozwiązanie PayEye sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest identyfikacja oraz autoryzacja użytkownika w codziennym życiu np. jako forma dostępu do pomieszczeń lub magazynów, potwierdzania umów, czy decyzji.

Model współpracy

Poprzez współpracę i uczestnictwo w Giełdzie Innowacji chcielibyśmy poszerzyć sieć naszych odbiorców, jak i pozyskać dostęp do potencjalnych odbiorców – merchantów, sieci handlowych oraz innych sprzedawców (model współpracy dotyczący poszerzenia sieci sprzedaży), jak i pogłębić komunikację wśród konsumentów dotyczącą naszej usługi.

Ponadto chcemy w sposób ciągły pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą rynku innowacji, sektora płatności, jak i współczesnych technologii, poprzez uczestnictwo w konferencjach i innych spotkaniach mających na celu pogłębianie wiedzy i synergię na rynku.

PayEye sp.z o.o.

PayEye jest odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania konsumentów na całym świecie. Spółka wprowadziła do codziennego życia rozwiązania z przyszłości. “Kierunek biometria” dla każdej branży już wkrótce będzie naturalny. Pandemia sprawiła, że konsumenci szukają wygodnej i bezpiecznej technologii – również w sferze płatności. Podobne oczekiwania mają przedsiębiorcy, którzy zwracają większą uwagę na bezpieczeństwo zarówno własnego personelu, jak i swoich klientów. Dodatkowym plusem jest oszczędność.

 • Fintech i nowe technologie, Płatności
 • ul. Zwycięska 43, 53-033 Wrocław
 • https://payeye.com/
 • kontakt@payeye.com
 • +48 664 950 415

Kontakt w sprawie innowacji

Anna Andrych

 • +48 502 725 813
 • anna.andrych@payeye.com

Zobacz najnowsze innowacje

 • 9 maja, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024