Platforma współpracy Poplawska Group

Poplawska Group

Popławska Group to firma stawiająca sobie za cel tworzenie innowacyjnych produktów, które kreują trendy i wyznaczają kierunek rozwoju branży beauty w kraju i za granicą. W skład portfolio grupy wchodzą takie marki jak Clarena (prestiżowa marka kosmetyków profesjonalnych), Rubica (produkująca najwyższej jakości urządzenia kosmetyczne i wyroby jednorazowe), dział private label oraz ujeżdżeniowy klub jeździecki.

 • Higieniczno-kosmetyczna, Współpraca B2B

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Popławska Group to producent kosmetyków profesjonalnych, urządzeń kosmetycznych oraz akcesoriów jednorazowych. Historia marki rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy Patricia Popławska otworzyła we Wrocławiu Centrum Polskich Kosmetyków – pierwsze miejsce w kraju, w którym była możliwość indywidualnego dobrania kosmetyków do potrzeb swojej skóry. Od tamtej pory firma nieustannie się rozwija, tworząc produkty wywierające silny wpływ na krajowy rynek kosmetyczny. To systematyczne dążenie do doskonałości sprawiło, że w skład portfolio Poławska Group wchodzi kilka podmiotów.

Jednym z nich jest Clarena – renomowana firma zajmująca się produkcją kosmetyków profesjonalnych.  Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysoko wykwalifikowany specjaliści, sprawiają, że produkty tej marki są niezwykle cenione przez profesjonalistów z branży beauty i klientów detalicznych.

Zaufanie klientów sprawia, że firma prężnie się rozwija, o czym świadczy otwarcie aż czterech Centrów Kosmetycznych Clarena (we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku), dzięki którym klienci mają łatwiejszy dostęp do profesjonalnych produktów.  W Centrach Kosmetycznych przeprowadzane są także zabiegi kosmetyczne dla klientów pragnących skorzystać z innowacyjnych, firmowych procedur zabiegowych.

Centra Kosmetyczne Clarena są również miejscem, w którym eksperci Clarena przekazują swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną podczas cyklicznych szkoleń i seminariów. Podczas tych wydarzeń profesjonaliści z branży mogą wymienić się swoimi doświadczeniami ze szkoleniowcami Clarena oraz nabyć kosmetyki Clarena w najlepszych cenach.

Clarena dba także również o rozwój przyszłych kosmetologów. Dzięki współpracy z uczelniami oraz szkołami kosmetycznymi w zakresie szkoleń przyszli kosmetolodzy nabywają specjalistyczną wiedzę, niezbędną do funkcjonowania na rynku kosmetycznym.

W skład portfolio Popławska Group wchodzi również Rubica – marka tworząca profesjonalne urządzenia oraz akcesoria jednorazowe dla gabinetów medycznych i kosmetycznych. Dynamiczny rozwój produkcji wyrobów jednorazowych sprawia, że Rubica posiada rozbudowaną ofertę akcesoriów takich jak waciki kosmetyczne, peniuary, fartuchy ochronne, czepki, szlafroki i klapki.

Popławska Group zajmuje się również produkcją private label. Private label jest formą współpracy polegającą na zleceniu firmie zewnętrznej wytworzenia kosmetyku pod własną marką. Ten rodzaj produkcji jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców, oczekujących bezpiecznego wejścia na rynek beauty. Kooperacja z doświadczonym producentem znacząco zmniejsza koszty produkcyjne oraz logistyczne. Niekiedy kosmetyki wytwarzane są w oparciu o receptury producenta, które cieszą się zaufaniem wśród klientów. To sprawia, że ryzyko strat zostaje ograniczone do minimum.

Popławska Group jest jednym z największych producentów private label. Firma posiada 600 gotowych receptur kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji różnych typów skóry i rodzajów włosów. Wrocławska marka dysponuje nowoczesnym zapleczem technologicznym w skład którego wchodzi między innymi: laboratorium wdrożeniowe, wydajna linia produkcyjna oraz duże zaplecze magazynowe. W ramach tego modelu współpracy istnieje możliwość wprowadzenia również 13 różnych urządzeń zabiegowych i kombajnów kosmetycznych oraz artykułów jednorazowych. Tak szeroka oferta usatysfakcjonuje każdego, kto pragnie spełnić marzenie o stworzeniu własnego produktu kosmetycznego.

Piątym podmiotem wchodzącym w skład Popławska Group jest Clarena Sports Club – klub sportowy, który powstał z miłości i rodzinnej pasji do koni. Klub skupia się na trenowaniu jeździectwa, a w szczególności ujeżdżenia. Klub jest zrzeszony w Dolnośląskim Związku Jeździeckim oraz w Polskim Związku Jeździeckim. Clarena Sports Club startuje w zawodach regionalnych i ogólnopolskich na terenie całego kraju.

Poplawska Group

Popławska Group to producent kosmetyków profesjonalnych, urządzeń kosmetycznych oraz akcesoriów jednorazowych. Historia marki rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy Patricia Popławska otworzyła we Wrocławiu Centrum Polskich Kosmetyków – pierwsze miejsce w kraju, w którym była możliwość indywidualnego dobrania kosmetyków do potrzeb swojej skóry. Od tamtej pory firma nieustannie się rozwija, tworząc produkty wywierające silny wpływ na krajowy rynek kosmetyczny. To systematyczne dążenie do doskonałości

 • Współpraca B2B
 • Clareny 2, 51-361 Wilczyce
 • www.poplawskagroup.pl
 • wsparcie@technologpark.pl
 • +48 71 798 58 00

Kontakt w sprawie innowacji

Dział ds. Wspierania Przedsiębiorczości

Oddziału ds. Rozwoju Nowych Rynków WPT

 • +48 71 798 58 00
 • wsparcie@technologpark.pl

Zobacz najnowsze innowacje

 • 9 maja, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024