ReQiu – narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line

Game Time Project Sp. z o.o.

ReQiu to narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line, które pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wniosków o przebadanych osobach. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy, która sprawdza się w procesach rekrutacji, jak i procesach oceny obecnych pracowników. Osoby przechodzące proces oceny odwiedzają wirtualne biuro, w którym mają odbyć swój „dzień próbny”.

 • HR

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

ReQiu to narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line, które pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wniosków o przebadanych osobach. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy, która sprawdza się w procesach rekrutacji, jak i procesach oceny obecnych pracowników. Osoby przechodzące proces oceny odwiedzają wirtualne biuro, w którym mają odbyć swój „dzień próbny”. Podczas rozgrywki gracz może swobodnie poruszać się po biurze, wchodzić w interakcje z postaciami, odwiedzać różne działy i wykonywać zadania. Identyfikacja oraz pomiar cech odbywa się na podstawie pomiaru kilkunastu tysięcy punktów pomiarowych, dostarczających danych dla algorytmów statystycznych oraz klasyfikatorów. Wnioskowanie o profilu psychologicznym kandydata oparte jest o jego zachowanie w środowisku gry, co pozwala na uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych wniosków. Oprócz informacji o ocenianych osobach, ReQiu pozwala na wzbudzenie zaangażowania, budzi pozytywne emocje i obniża stres w procesie oceny. Spółka wprowadziła ReQiu na polski rynek pod koniec roku 2020 i pomimo niesprzyjającej sytuacji rynkowej – osiąga sukcesy. W 2020r spółka otrzymała 3 nominacje do nagród: Polska nagroda inteligentnego rozwoju, Symbol Wsparcia Biznesu, Polska nagroda innowacyjności. W programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus, ReQiu zdobyło POLSKĄ NAGRODĘ INNOWACYJNOŚCI 2020 i 2021. Więcej informacji: reqiu.eu

Zastosowanie

W rekrutacji Wykorzystaj dodatkowe źródło informacji o kandydatach, żeby zmniejszyć szansę nieudanej rekrutacji. Po zatrudnieniu Poznaj lepiej osoby, które dołączyły do firmy i zyskaj praktyczne wskazówki jak z nimi pracować. Do rozwoju Poznaj mocne i słabe strony swoich pracowników i w jakim kierunku warto ich rozwijać. Do poprawy współpracy Dowiedz się jak organizować środowisko pracy aby zwiększyć efektywność i satysfakcję pracowników z wykonywanych zadań. Co mierzy ReQiu? ReQiu pozwala na stworzenie profilu psychologicznego na podstawie pomiaru cech, które powiązane są z funkcjonowaniem w miejscu pracy. Wiedza na temat profilu psychologicznego Twojego pracownika pozwala na przewidywanie zachowań, aspiracji, sposobu działania pod presją czy stylu współpracy. Case study Dzięki wykorzystaniu ReQiu Personality udało się znacząco poprawić 3 kluczowe aspekty dotyczące procesu rekrutacji. Feedback oraz anonimowe ankiety wypełniane przez użytkowników ReQiu przechodzących rekrutacje, wykazały wysoki poziom zaangażowania w grę, a sam proces oceny był przez to postrzegany jako satysfakcjonujący i mało obciążający.

Model współpracy

Preferujemy współpracę B2B oraz poszukujemy podmiotów partnerskich na rynkach zagranicznych.

Game Time Project Sp. z o.o.

Wrocławska firma Game Time Project zrzesza ekspertów z takich obszarów jak psychologia, technologia czy analityka danych. Celem spółki jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań biznesowych w oparciu o naukę, najnowsze technologie i mechanikę gier komputerowych. Pod koniec roku 2020 spółka wypuściła na rynek ReQiu - produkt mający zrewolucjonizować rynek HR. Prace nad ReQiu zajęły ponad dwa lata, a projekt poza indywidualnymi inwestorami wsparło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Dzięki przeprowadzonej serii badań naukowych, zaawansowanym metodom analitycznym oraz wykorzystaniu uczenia maszynowego powstało jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi dostępnych na rynku w segmencie game-based assessment.

 • IT
 • ul. Św. Mikołaja 51/52, Wrocław
 • www.reqiu.eu
 • office@gametime.pl
 • +48 504 033 873

Kontakt w sprawie innowacji

Piotr Zjawiony

 • +48 504 033 873
 • piotr.zjawiony@gametime.pl

Zobacz najnowsze innowacje

 • 9 maja, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024