Technologia AdvanDrop

HealthCann sp. z o.o.

AdvanDrop™ to unikatowa w skali światowej technologia zwiększająca biodostepność związków lipofilowych (nierozpuszczalnych w wodzie): kannabinoidów, terpenów, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, aktywnych substancji farmacetycznych. Właściwości AdvanDrop™ zostały potwierdzone wieloma badaniami, opiniami konsumentów oraz poprzez niezależny zagraniczny ośrodek badawczy.

 • Suplementy diety

Przejdź do

Opis innowacji
Możliwości zastosowania
Model współpracy
Kontakt

Opis innowacji

AdvanDrop™ to unikatowa w skali światowej technologia zwiększająca biodostepność związków lipofilowych (nierozpuszczalnych w wodzie): kannabinoidów, terpenów, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, aktywnych substancji farmacetycznych. Właściwości AdvanDrop™ zostały potwierdzone wieloma badaniami, opiniami konsumentów oraz poprzez niezależny zagraniczny ośrodek badawczy. Wykonane przez ten podmiot testy farmakokinetyki wykazały, że nasza technologia zwiększa o ponad 200% biodostępność kannbainoidów w stosunku do standardowych olejków CBD.
AdvanDrop™ to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy chcą kupować produkty bezpieczne o najwyższej jakości, które zapewniają im komfortową formę podaży – podaż doustną – oraz dają pewność, że aktywne substancje, za które płaca będą najefektywnej przyswajnane przez ich organizm a tym samym pozytywnie na niego odziaływać.
AdvanDrop™ to technologia pozwalająca na prezyzyjne dawkowanie aktywnych biologicznie substancji. Dzięki płynnej formie każda kropla mieszaniny AdvanDrop zawiera dokładną, pożądaną ilość substancji aktywnej.
AdvanDrop™ to technologia, która znacząco zwiększa rozpuszczalnosć związków lipofilowych w wodzie. Zamyka je w jednorodne nanosfery przez co są idealnie zdyspergowane w roztowrze.

Zastosowanie

Technologia AdvanDrop™ przeznaczona jest do przygotowywania formulacj lipofilowych związków aktywnych, ktróre następnie rozpuszczane są w roztoworach wodnych np. sokach, napojach czy bezpośrednio w treści żołądka. Dzięki płynnej formie można ją umieścić w miekkiej kapsułce (softgel), a także wykorzystać do produkcji pastylek, lizaków czy żelek. Istnieje również możliwość przekształcenia formulacji/mieszaniny AdvanDrop™ w formę proszku i wykorzystania jej do projektowania produktów sypkich zamkniętych w kapsłuki twarde.

Model współpracy

Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy.

HealthCann sp. z o.o.

W Healthcann połączyliśmy wyobraźnię i doświadczenie światowej klasy naukowców oraz inżynierów z ogromną wiedzą i unikalnymi rozwiązaniami. Po 3 latach intensywnych badań opracowaliśmy technologię Advandrop™, która gwarantuje pełną rozpuszczalność kannabinoidów w układach wodnych, co pozwala na ich bardzo efektywnie działanie w organizmie. Wykorzystujemy ją w wytwarzanych przez nas produktach, które zawierają wysoko przyswajalny ekstrakt z konopi siewnych z szerokim spektrum kannabinoidów (CBC, CBD, CBG, CBN) i naturalnych terpenów.

 • Suplementy diety
 • Klecińska 123, 54-413 Wrocław
 • www.healthcann.eu
 • contact@healthcann.eu
 • +48 883 909 100

Kontakt w sprawie innowacji

Agnieszka Teodoru

 • 733 841 625
 • atedoru@healthcann.eu

Zobacz najnowsze innowacje

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024

 • 2 kwietnia, 2024