Innowacje

  • Foodtech, HoReCa

  As a technology provider, we've created a robotic solution for serving drinks. It brings together the entire process in one device as an additional POS: orders, payments, pouring and serving beverages. Poley.me aims to enhance the customer experience by maximizing efficiency and minimizing the waste of time. We provide our solutions through a Robot-as-a-Service model for bars, mass participation events, and fitness facilities. We pour over soft drinks, beer, functional beverages and many more.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • VR

  Głównym celem projektu było tworzenie interaktywnych szkoleń w VR z wykorzystaniem modułu rozpoznawania mowy użytkownika. System wykorzystuje interaktywne scenki filmowe w technologii VR, oparte na scenariuszach szkoleniowych. Usługa powstała przede wszystkim z myślą o szkoleniach miękkich oraz nauce języków.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Promocja zdrowia

  Program szkoleniowy Pierwsza Pomoc i BHP - 4 Help VR, opierając swoje działanie na specjalistycznym i zsynchronizowanym z naszym oprogramowaniem sprzęcie o wysokich parametrach technicznych, wirtualnie przenosi użytkownika w fikcyjne miejsce zdarzenia, na ulicy leży poszkodowany, któremu należy udzielić pomocy. Dzięki naszemu autorskiemu czujnikowi umieszczonemu w fantomie oraz precyzyjnemu algorytmowi instruktażowo-edukacyjnemu, uczestnik ma możliwość prawidłowej nauki prowadzenia resus

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Ciepłownictwo

  +48 662217016

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Druk 3D

  Innowacja polega na wyeliminowaniu dostawania się wody do baterii zamontowanych we wkładzie. Dzięki otworom woda wycieka, a nie gromadzi się w środku.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Druk 3D

  Uchwyt wykonany jest z biodegradowalnego certyfikowanego materiału. Uchwyty są praktycznie niewidoczne po zamontowaniu taśm LED, nie absorbują światła tak jak większość dostępnych na rynku. Istnieje możliwość produkcji w różnych kolorach różnie imitujących drewno, estetyczne, łatwe w montażu, tańsze niedostępne inne wersje na rynku polskim, głównym ich celem jest unikniecie problemu z odklejającymi się taśmami LED, możliwość produkcji różnych rozmiarów.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • IOT

  Zajmujemy się produkcją i dystrybucją rozwiązań opartych na technologii e-papieru. Ekrany e-papierowe to ekologiczna odpowiedź na ekrany LED-owe, które pożerają zdecydowanie więcej prądu i wymagają dociągnięcia do nich dodatkowych kabli. · Na czym polega technologia e-papieru? Najważniejszym elementem są miliony mikroskopijnych kapsułek – białych (naładowanych dodatnio) oraz czarnych (naładowanych ujemnie).

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Robotyka

  Robotyczna ręka, która opiera się na anatomii ludzkiej. Stworzona jest ze sztucznych kości i mięśni, które napędzane są za pomocą energii hydraulicznej. Ręka to pierwszy element całego androida, który składał się będzie z torsu i dwóch rąk od ramienia po palce. Clone po 8 latach R&D opracował tę technologię.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Medycyna

  Urządzenie diagnostyczne, wykorzystujące termografię kontaktową w diagnostyce zmian w piersi, w tym raka piersi, powiązane z systemem telemedycznym i aplikacją dla pacjenta i placówek medycznych.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Fintech

  PayEye to innowacyjna technologia przyszłości, w której wykorzystane zostało połączenie dwóch rodzajów biometrii gwarantujące maksymalną wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Łącząc technologię z nauką w PayEye przygotował autorskie i innowacyjne terminale płatnicze eyePOS, obsługujące płatności biometryczne w oparciu o pierwszą na świecie fuzję biometrii, portfel elektroniczny dla użytkowników w aplikacji oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę oka i twarzy na wzorzec biometryczny.

  ZOBACZ WIĘCEJ

Giełda innowacji

Pokaż światu swoją innowację!

Dodaj swój produkt, usługę, technologię do Giełdy innowacji! Dzięki temu będziesz mógł pokazać ją innym przedsiębiorstwom i instytucjom, które mogą być zainteresowane wykorzystaniem jej w swoich projektach. Zamieszczenie prezentacji w Giełdzie innowacji jest bezpłatne, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Pamiętaj, że Giełda innowacji to promocja nie tylko na portalu SEKTOR INNOWACJI, ale też w kanałach partnerów projektu!

Dodaj innowacje