Innowacje

  • Medycyna

  Urządzenie diagnostyczne, wykorzystujące termografię kontaktową w diagnostyce zmian w piersi, w tym raka piersi, powiązane z systemem telemedycznym i aplikacją dla pacjenta i placówek medycznych.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Fintech

  PayEye to innowacyjna technologia przyszłości, w której wykorzystane zostało połączenie dwóch rodzajów biometrii gwarantujące maksymalną wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Łącząc technologię z nauką w PayEye przygotował autorskie i innowacyjne terminale płatnicze eyePOS, obsługujące płatności biometryczne w oparciu o pierwszą na świecie fuzję biometrii, portfel elektroniczny dla użytkowników w aplikacji oraz algorytmy przetwarzające tęczówkę oka i twarzy na wzorzec biometryczny.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Neurotechnologia

  Firma projektuje, produkuje i wdraża systemy pozwalające na komunikację mózg-komputer w technologii interfejsów mózg-komputer (BCI). W jej ofercie są autorskie wzmacniacze EEG, headsety, symulatory i oprogramowanie pozwalające na komunikację z komputerem bez użycia mięśni. 

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Nutraceutyki, Suplementy diety

  Elixis Holistic Beauty Drink to produkt nowej kategorii: Beauty Food, czyli połączenie suplementów diety w formie napoju. Jego innowacyjny skład i łatwość stosowania umożliwiają szybkie i skuteczne polepszenie wyglądu oraz jakości skóry, a także wsparcie całego organizmu.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Bezpieczeństwo żywności, Biotechnologia

  Produkt opracowywany przez Terrabio sp. z o.o. jest poręcznym narzędziem do przeprowadzania analiz opartych na technice multiplex qPCR w warunkach pozalaboratoryjnych przez dowolnego użytkownika. Dzięki znacznemu uproszczeniu protokołów analitycznych każdy, bez względu na doświadczenie, będzie w stanie wykonać badanie genetyczne w kierunku obecności niebezpiecznych mikroorganizmów - grzybów, bakterii i pasożytów.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • AI, IT, PR

  Technologia, którą stworzyliśmy w Public Mirror, łączy sztuczną inteligencję oraz mechanizmy rozpoznawania twarzy. Pozwala monitorować internet w poszukiwaniu zdjęć dowolnej osoby.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Biotechnologia, Medycyna

  Mikrometryczna sonda światłowodowa w połączeniu z elementami biologii molekularnej, chemii oraz bioinżynierii medycznej tworzy unikatowy na skalę światową biosensor, zdolny dokonywać pomiarów biologicznych żywej tkanki w ciele pacjenta (tzw. badania in vivo) przy bardzo wysokim poziomie czułości (pikogramy/ml – pg/ML) i specyficzności.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Biotechnologia, Farmaceutyka, Medycyna

  Zestaw ekstrakcyjny wykonany techniką druku 3D, pozwalający na całkowite i powtarzalne rozdzielenie faz ciekłej i stałej w procesie ekstrakcji dyspersyjnej.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Medycyna

  Urządzenie do skojarzonej oceny ukrwienia narządów przewodu pokarmowego takich jak: jelito cienkie, jelito grube, przełyk i fragmenty żołądka.

  ZOBACZ WIĘCEJ
  • Medycyna

  Urządzenie do biopsji gruboigłowej tkanek miękkich ludzkich i zwierzęcych, umożliwiające pobranie jednorazowo tkanki zdrowej i patologicznej.

  ZOBACZ WIĘCEJ

Giełda innowacji

Pokaż światu swoją innowację!

Dodaj swój produkt, usługę, technologię do Giełdy innowacji! Dzięki temu będziesz mógł pokazać ją innym przedsiębiorstwom i instytucjom, które mogą być zainteresowane wykorzystaniem jej w swoich projektach. Zamieszczenie prezentacji w Giełdzie innowacji jest bezpłatne, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Pamiętaj, że Giełda innowacji to promocja nie tylko na portalu SEKTOR INNOWACJI, ale też w kanałach partnerów projektu!

Dodaj innowacje