Konferencja Additive Manufacturing Meeting (AMM 2023)

Konferencja Additive Manufacturing Meeting (AMM 2023)

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji użytkowników technologii przyrostowych Additive Manufacturing Meeting (AMM 2023), która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2023 roku na Politechnice Wrocławskiej. Panele tematyczne tegorocznej edycji AMM to: Metal AM, Polymer AM, AM Industry Cases oraz AM in Medical Applications. Ponadto, w pierwszym dniu konferencji uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić nasze laboratorium technologii przyrostowych, laserowych oraz zaplecze badawcze CAMT-FPC

Celem AMM2023 pozostaje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych między przedstawicielami uczelni i ośrodków badawczych a przemysłem. Doskonałą okazją ku temu będzie sesja networkingowa, która odbędzie się wieczorem, pierwszego dnia konferencji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W celu rejestracji prosimy o skorzystanie z formularza dostępnego na stronie AMM (link).

Partnerami konferencji AMM 2023 są AMAZEMET, Colmex (Drukarki 3D SLM), ITA, Laserpoint i Zeiss.

Additive Manufacturing Meeting (AMM) to międzynarodowe wydarzenie skierowane do osób i instytucji zainteresowanych rozwojem oraz wdrożeniem technologii przyrostowych. Intencją organizatorów jest budowanie wspólnej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń zarówno na polu rozwiązań przemysłowych jak i medycznych.

Można zapoznać się z relacjami z poprzednich edycji można na stronie konferencji.

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024