Skorzystaj ze wsparcia w ramach WPT STARTUP HUB!

Skorzystaj ze wsparcia w ramach WPT STARTUP HUB!

Ruszył WPT STARTUP HUB! To nowy program WPT, w ramach którego przedsiębiorcy będący na początku swojej biznesowej drogi mogą skorzystać z realnego wsparcia od Wrocławskiego Parku Technologicznego. Na preferencyjnych warunkach, nawet 90% taniej, mogą korzystać z wynajmu powierzchni biurowych czy laboratoryjnych.

Czym jest WPT STARTUP HUB?

Masz pomysł na nowy produkt lub usługę? Prowadzisz prace B+R? Rozwijasz działalność gospodarczą i brakuje Ci zasobów? Planujesz założenie firmy? Program WPT STARTUP HUB jest dla Ciebie! W ramach WPT STARTUP HUB Wrocławski Park Technologiczny wspiera rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, będących na początku swojej drogi biznesowej. Można w ramach niego skorzystać z sieci specjalistycznych usług WPT, dostępnych na preferencyjnych warunkach cenowych w pierwszych 5 latach prowadzenia działalności gospodarczej.

Kto może skorzystać z programu?

Z programu WPT STARTUP HUB mogą skorzystać przedsiębiorcy, innowatorzy, pracownicy naukowi, doktoranci, absolwenci uczelni wyższych i studenci ostatnich lat. Do uczestnictwa w nim kwalifikują się również startupy, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Można w ramach niego skorzystać z:

  • 90% zniżki na wynajem powierzchni biurowych,
  • 50% zniżki na wynajem specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych,
  • 20% zniżki na wynajem sprzętu laboratoryjnego,
  • 20% zniżki na udział w specjalistycznych szkoleniach.

Warto dodać, że działalność w WPT to dostęp nie tylko do eksperckiego wsparcia biznesowego i technologicznego, nowoczesnej infrastruktury biurowej i 12 laboratoriów i prototypowni, ale też możliwość współpracy i wymiany doświadczeń z setkami innowacyjnych przedsiębiorców w jednym miejscu! Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie można zgłaszać mailowo: inkubatory@technologpark.pl oraz sprzedaz@technologpark.pl.

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 21 kwietnia, 2024

  • 11 kwietnia, 2024

  • 2 kwietnia, 2024