Wrocławskie innowacje #6: URVIS, czyli elektryczny rower cargo tworzony w całości w Polsce

Wrocławskie innowacje #6: URVIS, czyli elektryczny rower cargo tworzony w całości w Polsce

6 grudnia o 11:00 odbędzie się szóste spotkanie z cyklu „Wrocławskie innowacje”! Naszym gościem będzie Paweł Raja, CEO i założyciel Bike Idea sp. z o.o., firmy, która stworzyła Urvis – kompleksowe rozwiązanie w zakresie dostaw na tzw. ostatnią milę, oferujące solidny rower e-cargo jako usługę w modelu abonamentowym. 

Spotkania online pod hasłem „Wrocławskie innowacje” odbywają się co dwa tygodnie. Poznajemy w ich trakcie przedsiębiorców (reprezentujących tak duże, jak i małe firmy), studentów, naukowców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, dla których rozwój tego, co innowacyjne we Wrocławiu to codzienność! Są one transmitowane w mediach społecznościowych, ale można również wziąć w nich aktywny udział rejestrując się na www.sektorinnowacji.pl!

W ramach czwartego odcinka naszym gościem będzie Paweł Raja, CEO i założyciel Bike Idea sp. z o.o., doktor ekonomii, założyciel mobilnego serwisu Bike Republic, autoryzowanego przez czołowe marki rowerowe, który wcześniej zarządzał różnorodnymi projektami m.in. w Credit Suisse i UBS. Rozwiązanie firmy -Urvis, to kompleksowa oferta w zakresie dostaw na tzw. ostatnią milę, oferujące solidny rower e-cargo jako usługę w modelu abonamentowym. Całość procesu produkcji począwszy od procesu projektowania, poprzez konstrukcję ramy oraz składanie ma miejsce w Polsce. Zarówno logistyka, kompletowanie, serwis i sprzedaż przeprowadzana jest przez zespół specjalistów w zakresie rowerów elektrycznych. Stworzenie roweru e-cargo ma zapewnić większą dostępność w obszarach miejskich.

Czym jest Sektor Innowacji?

SEKTOR INNOWACJI to przestrzeń, dedykowana innowacjom, wymianie kontaktów, przepływowi know-how oraz rozwojowi współpracy między biznesem a środowiskiem naukowym. W ramach projektu działa portal www.sektorinnowacji.pl, na którym dostępne są praktyczne narzędzia dla innowatorów takie jak: Giełda Innowacji, Weryfikator Innowatora czy Baza wiedzy Innowatora.

Projekt powstał z inicjatywy Wrocławskiego Parku Technologicznego, pod patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Już dziś włączyło się w jego realizację wiele uczelni wyższych, w tym Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, oraz znaczących dla regionu instytucji wspierania biznesu, wśród których są: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, ARLEG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego, Business Centre Club – Loża Dolnośląska, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, Dolnośląska Zielona Dolina, Dolnośląski Fundusz Gospodarczy, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024