Czat o czacie, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ChatGPT

Czat o czacie, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ChatGPT

Czy ChatGPT to chwilowy trend czy rewolucyjne narzędzie? Dlaczego ma numer 4? Czy warto z nim dyskutować, a jeśli tak jak robić to bezpiecznie? Jak ChatGPT wykorzystywać w biznesie, nauce i codziennym życiu? Na te inne pytania odpowiedzi poszukamy na wyjątkowym webinarze – spotkaniu z prof. Przemysławem Kazienko z Politechniki Wrocławskiej, którego mieliście już okazję posłuchać na naszej konferencji „Czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI?” , który odbędzie się 14 czerwca o 16:00.

Podczas wirtualnego spotkania będziemy rozmawiać z profesorem Przemysławem Kazienko, pracującym na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej. Od 2013 roku jest on liderem centrum ENGINE – The European Centre for Data Science, prowadzi także grupę badawczą Emognition zajmującą się analizą emocji oraz Social Network Group oraz Data Science Group.

Podczas całego webinaru, jego uczestnicy, którzy bezpłatnie zarejestrują się pod tym linkiem: www.czatoczacie.gr8.com będą mieli możliwość zadawania profesorowi Kazience pytań. Zapraszamy do dyskusji!

Rejestracja na wydarzenie >

Zobacz najnowsze informacje

  • 2 lipca, 2024

  • 27 czerwca, 2024

  • 11 czerwca, 2024