Komisja Europejska uruchomiła nowy konkurs Youth Start-Up Competition 2023 dla osób w wieku od 18 do 25 lat

Komisja Europejska uruchomiła nowy konkurs Youth Start-Up Competition 2023 dla osób w wieku od 18 do 25 lat

Czy jesteś młodym przedsiębiorcą z przełomowym pomysłem na start-up? Czy pasjonujesz się rozwiązywaniem palących globalnych wyzwań, jednocześnie broniąc europejskich wartości i zasad? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ekscytujące wieści! Komisja Europejska z dumą ogłasza rozpoczęcie konkursu Youth Start-Up Competition 2023 Europejskiego Tygodnia MŚP 2023, konkursu mającego na celu uczczenie i wspieranie młodych przedsiębiorców w wieku od 18 do 25 lat, którzy opracowują innowacyjne pomysły na start-upy, dotyczące najbardziej krytycznych wyzwań współczesności.

Z radością ogłaszamy ekscytujący nowy rozdział Tygodnia MŚP! W ciągu ostatnich lat Youth Essay Competition (YEC) służył jako platforma startowa dla młodych myślicieli i innowatorów z Europy i krajów COSME. W tym roku otwieramy nowy rozdział, uruchamiając Youth Start-Up Competition (YSC)!

YSC to nasza świeża, odważna inicjatywa, która ma zostać zaprezentowana podczas Tygodnia MŚP 2023. To nie tylko konkurs – to okazja dla młodych przedsiębiorców w wieku od 18 do 25 lat do podzielenia się pomysłami na start-upy, które są odpowiedzią na dzisiejsze pilne potrzeby kwestie, takie jak zrównoważony rozwój, włączenie społeczne i innowacje technologiczne.

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024