Konferencja „Misja 1,5°C Wrocław – Biznes dla klimatu”

Konferencja „Misja 1,5°C Wrocław – Biznes dla klimatu”

Weź udział w konferencji „Misja 1,5°C Wrocław – Biznes dla klimatu”! Zapisy trwają do 15 maja. Wystarczy wysłać zgłoszenie pod adres misjamiast@um.wroc.pl.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z inicjatywą Komisji Europejskiej realizowaną przez miasto Wrocław pod nazwą Misja Neutralnych Klimatycznie i Inteligentnych Miast do 2030 r. oraz współtworzonym w jej ramach Miejskim Kontraktem Klimatycznym. Dokument ten będzie obejmował działania interesariuszy mające na celu osiągnięcie neutralności klimatycznej na obszarze miasta do 2030 roku.

Program Konferencji

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele środowiska biznesu, którzy przedstawią czym jest raportowanie ESG i jak podejść do niego od strony prawnej, podzielą się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów proklimatycznych, przedstawią korzyści płynące z działań na rzecz neutralności klimatycznej.

Powyższe zagadnienia będą poruszone również podczas panelu dyskusyjnego z ekspertami. W trakcie wydarzenia będzie możliwość podpisania deklaracji w sprawie współpracy w ramach Misji Neutralnych Klimatycznie i Inteligentnych Miast. Treść deklaracji jest dostępna tutaj.

Zgłoszenie na Konferencję

Przesłanie zgłoszenia na konferencję jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zgodnie z celem przetwarzania danych osobowych wskazanym w klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dołączonej do zaproszenia.

Dołącz do nas i bądź częścią zmiany na lepsze!

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024