Konferencja Women in Space Tech

Konferencja Women in Space Tech

Zapraszamy na Konferencję „Women in Space Tech”! Jest to wydarzenie zrzeszające ludzi zaangażowanych w technologię kosmiczną i jej rozwój. Całe wydarzenie będzie szeregiem wykładów i prezentacji kół naukowych, firm i gości specjalnych, podczas których skupimy uwagę na technologii i udziale kobiet w jej rozwoju.

Konferencja będzie więc świetną okazją, by zaprezentować swoją działalność w sektorach technologii kosmicznej czy lotniczej, poznać kobiece zespoły firm i kół naukowych oraz ich niesamowity wkład w ciągły rozwój tych dziedzin przemysłu. Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, przepełnione ogromną dawką wiedzy i ciekawostek! Konferencja skierowana jest nie tylko do firm czy studentów prężnie rozwijających się w sektorach lotnictwa i kosmonautyki, ale także dla wszystkich, którzy są żądni zgłębienia swojej wiedzy, poznania nowych ludzi i ich zainteresowań!

Konferencja odbędzie się 1 października 2022 r. w WPT, w budynku DELTA przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe PWr in Space działające pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, a całe wydarzenie wspiera Wrocławski Park Technologiczny. W celu zgłoszenia swojego udziału należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.pwrinspace.pwr.edu.pl/women-in-space-tech/event.

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024