Oslo Innovation Week 2022 – networking dla firm z Polski

Oslo Innovation Week 2022 – networking dla firm z Polski

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej – Oslo Innovation Week. To czterodniowe wydarzenie, które obfituje w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 17:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. „Networking Event with Businesses in Europe”, które odbędzie się w SALT, Langkaia 1 Oslo – w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy. Miejsce to jest wyjątkowe gdyż jego atmosfera i klimat sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych.  Wszystko to z widokiem na operę w Oslo, Muzeum Muncha i w pakiecie z muzyką, sauną i świetną gastronomią!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski. Organizatorem wydarzenia jest Innovation Norway a Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów krajowych.

.

Więcej informacji >

Źródło:parp.gov.pl

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024