Planowanie projektów B+R – bezpłatny kurs już dostępny!

Planowanie projektów B+R – bezpłatny kurs już dostępny!

Rozwój nowych produktów, procesów lub usług prowadzi często przez projekty badawczo-rozwojowe (B+R).  Czym się one charakteryzują? Jak zaplanować nieznane? Gdzie szukać dofinansowania? Czy moja firma ma potencjał do prowadzenia projektów B+R? To szereg pytań, jakie zadają przedsiębiorcy. Odpowiada na nowy kurs PFR, który dostarcza dawkę wiedzy potrzebnej do stworzenia pierwszego planu projektu B+R.

Organizacje nieustannie poszukują sposobów na doskonalenie i rozwój nowych produktów, procesów lub usług, by być nadal konkurencyjne na rynku i spełniać oczekiwania klientów. Jednym z takich kierunków tworzenia innowacyjnych rozwiązań jest realizacja projektów B+R. W ramach Sieci Firm Przyszłości PFR powstał bezpłatny kurs online „Planowanie projektów B+R”. Jest to ważny krok dla każdej organizacji, która potrzebuje wiedzy i inspiracji do wdrożenia nowych rozwiązań w zakresie realizacji projektów B+R.

Na uczestników kursu czekają praktyczne informacje i przykłady m.in.:

  • jak stworzyć koncepcję rozwoju nowego produktu do wdrożenia?
  • jak zdefiniować kamienie milowe, przedstawić poszczególne etapy i zarządzać takim projektem?
  • jak przygotować się do aplikowania o środki z funduszy europejskich na rozwój?

Do współtworzenia kursu zaproszono ekspertów z firm TechOcean, Grupa Maspex i Selena, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu realizacji projektów B+R.

Zachęcamy do rejestracji! Więcej szczegółów o kursie na stronie PFR S.A.

Pobierz raport >

Zobacz najnowsze informacje

  • 21 kwietnia, 2024

  • 11 kwietnia, 2024

  • 2 kwietnia, 2024