Rozpocznij współpracę z liderem branży kosmetycznej– firmą Popławska Group

Rozpocznij współpracę z liderem branży kosmetycznej– firmą Popławska Group

W marcu br. Wrocławski Park Technologiczny podpisał porozumienie o współpracy z firmą Popławska Group- producentem kosmetyków profesjonalnych, urządzeń kosmetycznych. Wymiana wiedzy, dzielenie się doświadczeniem oraz współdziałanie przy projektach – to cele zawartej umowy. Jednym z nich jest także angażowanie wrocławskich przedsiębiorstw w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań.

Popławska Group to firma stawiająca sobie za cel tworzenie innowacyjnych produktów, które kreują trendy i wyznaczają kierunek rozwoju branży beauty w kraju i za granicą.

Dzięki podpisanemu porozumieniu firmy współpracujące z WPT zyskują nowe możliwości rozwoju poprzez realizację wspólnych przedsięwzięć, do których partnerów poszukuje Popławska Group. Kooperacja pomiędzy Popławska Group i przedsiębiorcami z WPT zapewni obu stronom możliwość wymiany wiedzy oraz współpracy przy realizacji projektów. Obecnie przedsiębiorcy z WPT mogą podjąć współpracę z Popławska Group w dwóch obszarach: nowe innowacyjne surowce do wykorzystania w kosmetykach Clarena oraz opinia eksperta na temat  zastosowanych mieszanek kwasów w kosmetykach.

Aby otrzymać więcej informacji o projektach, do współpracy przy których Popławska Group poszukuje partnerów, należy skontaktować się z WPT wysyłając informację na adres: agnieszka.rogalska@technologpark.pl

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024