Ruszył nabór do konkursu IMPACT ARENA

Ruszył nabór do konkursu IMPACT ARENA

Ruszył nabór do IMPACT ARENA powered by InCredibles & Puls Biznesu — pierwszej edycji konkursu dla start-upów z finałem podczas kongresu Impact’23. Konkurs jest przeznaczony dla przedsiębiorców, których projekty odpowiadają na współczesne wyzwania cywilizacyjne i społeczne oraz start-upów, które mają za sobą co najmniej jedną rundę finansowania lub udział w co najmniej jednym programie akceleracyjnym lub mentoringowym.

Laureat konkursu Impact Arena zostanie pierwszym uczestnikiem VII edycji InCredibles — programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją stworzonego przez Sebastiana Kulczyka.

InCredibles zapewnia kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych, szytych na miarę, konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.

Na zwycięzcę czeka również pakiet usług Amazon AWS o wartości 10 tys. USD.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 16 lutego, a ogłoszenie finalistów nastąpi 10 kwietnia. Najlepsi zaprezentują się na scenie przed uczestnikami Impact’23 10 maja.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zobacz najnowsze informacje

  • 21 kwietnia, 2024

  • 11 kwietnia, 2024

  • 2 kwietnia, 2024