Spotkania biznesowe z 8 niemieckimi firmami współpracującymi z branżą produkcyjną

Spotkania biznesowe z 8 niemieckimi firmami współpracującymi z branżą produkcyjną

Wspólnie z DAWG zapraszamy na spotkania biznesowe z niemieckimi firmami, które współpracują m.in. z sektorem produkcyjnym, głównie w obszarze energetycznym, efektywności energetycznej i technologii środowiskowych. Firmy są członkami berlińsko-brandenburskiego Klastra Technik Energetycznych (Cluster Energietechnik Berlin-Brandenburg), który zrzesza firmy produkujące i rozwijające technologie dla szeroko rozumianego sektora energetycznego.

Z  charakterystyką każdej z firm można zapoznać się w broszurze dot. niemieckich uczestników. Spotkania będą okazją do poznania potencjalnych dostawców lub partnerów w realizacji projektów (również badawczo-rozwojowych).

Zapraszamy =na indywidualne spotkania biznesowe w Katowicach 1 czerwca lub we Wrocławiu 2 i 3 czerwca. Zainteresowanych spotkaniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Formularz zapisów), na tej podstawie umówimy dla Państwa spotkania w konkretnej godzinie (podczas spotkań będą mogli skorzystać Państwo z usług dedykowanego tłumacza polsko-niemieckiego).

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w imieniu organizatorów: Germany Trade and Invest oraz Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki (WFBB).

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona. Termin zgłoszeń: 20 maja 2022 r.


Źródło informacji: DAWG, www.dawg.pl

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024