Spotkania regionalne dla przedsiębiorców „Rozwijaj się z funduszami europejskimi”

Spotkania regionalne dla przedsiębiorców „Rozwijaj się z funduszami europejskimi”

PARP kontynuuje cykl bezpłatnych spotkań regionalnych pt.: „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. Jesienią odbędą się w aż 9 miastach Polski.

Nowe programy otwierają wiele możliwości i form wsparcia również finansowego dla rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Eksperci opowiedzą o realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 nowych konkursach i programach, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranym programie. Dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej oprócz tematyki SMART i Startupy przygotowaliśmy program skupiający się na realizowanych obecnie konkursach takich jak: GOZ, robotyzacja i automatyzacja.

Będą na nich również przedstawiciele punktu informacyjnego funduszy europejskich (PIFE) i Enterprise Europe Network (EEN). Spotkanie stacjonarne to możliwość indywidualnych rozmów/konsultacji z ekspertami PARP, PIFE, EEN.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach stacjonarnych lub do obejrzenia transmisji online. Na spotkania stacjonarne obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie:

https://www.parp.gov.pl/component/site/site/spotkania-regionalne#harmonogram

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024