Webinar „Strategia energetyczna dla zakładów przemysłowych”

Webinar „Strategia energetyczna dla zakładów przemysłowych”

Razem Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej zapraszamy na webinar  Strategia energetyczna dla zakładów przemysłowych, który odbędzie się 25 maja o 11:00. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja na https://bit.ly/3vFyPPY!

W trakcie webinaru prowadzonego zaprezentowane zostaną strategie energetyczne dla zakładów przemysłowych. Eksperci z działu Konsultingu przedstawią konkretne przykłady rozwiązań technicznych i dobre praktyki. Zapraszamy do rozmowy z nimi w specjalnie przygotowanych pokojach. Wśród prelegentów będą:

  • Karolina Szymanowska, HVAC, dział Konsultingu. 17 lat doświadczenia. „Bilansowanie systemów ogrzewania i chłodzenia, wykorzystanie dostępnej energii odpadowej oraz wykorzystanie odnawialnych i zdywersyfikowanych źródeł energii jest kluczem do ekonomicznego i stabilnego zaopatrzenia w energię oraz redukcji emisji z zakładu”.
  • Dorota Szczytkowska, elektryka, dział Konsultingu. 23 lata doświadczenia. „Nowoczesne rozwiązania elektryczne są energooszczędne i zwiększają bezpieczeństwo zasilania. Mogą również współpracować z odnawialnymi i niskoemisyjnymi źródłami energii”.
  • Marek Szczepański, technologia, dział Konsultingu.18 lat doświadczenia „Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań technologicznych i odzysku energii odpadowej obniży koszty produkcji”.
  • Jarosław Dąbrowski, architektura, dział Konsultingu.16 lat doświadczenia w projektowaniu, 17 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i zespołami. „W strategii energetycznej uwzględniamy termomodernizację budynków oraz analizę śladu węglowego w cyklu życia budynku”.
  • Łukasz Warzec, Dyrektor Działu Konsultingu w Europie Środkowo – Wschodniej, prawie 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie zarządzania i ochrony środowiska w Polsce i Europie Wschodniej. Pracował jako konsultant dla szerokiej gamy klientów w sektorze prywatnym i publicznym w zakresie zarządzania środowiskowego i strategii, ocen oddziaływania na środowisko, rekultywacji, remediacji, ocen geotechnicznych i należytej staranności środowiskowej.

 

Rejestracja na webinar >

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024