VI Konferencja „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?”

VI Konferencja „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?”

14 grudnia po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta Funduszy Europejskich dla polskich firm. Będzie o FENG, w tym o projekcie Innovation Coach, oraz o EIC Accelerator w Programie Ramowym Horyzont Europa. Przed nami szósta edycja Konferencji B+R „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?”. 

Konferencja, po dwóch latach online, wraca w formule hybrydowej z wyjątkową agendą. Wydarzenie adresowane jest do polskich przedsiębiorstw zainteresowanych wejściem na ścieżkę innowacji i realizujących projekty B+R+I.  Jak również przedstawicieli nauki i ekosystemu innowacji, którzy współpracują z firmami.

Jak co roku, Konferencja będzie forum wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do tworzenia w przedsiębiorstwach strategii badań i rozwoju. Poznamy historie sukcesu beneficjentów minionej perspektywy finansowej, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie innowacji. Prelegenci występujący w czasie VI Konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?” to ważne osoby reprezentujące administrację publiczną, instytucje europejskie oraz świat nauki i biznesu odpowiedzialne za wzmacnianie innowacyjności polskiej i europejskiej gospodarki.

Tegoroczna Konferencja będzie wyjątkowo atrakcyjna do firm chcących dołączyć do elitarnego grona laureatów grantów z Programów Ramowych UE, a w szczególności do EIC Accelerator w ramach Horyzontu Europa, ponieważ poza panelem zostanie przeprowadzony także praktyczny warsztat na temat konkursu. 

Spotkanie odbędzie się formule hybrydowej – w Warszawie oraz online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Dokładny program Konferencji i zapisy dostępne poniżej.

Więcej informacji >

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024