VIII konkurs na projekty badawczo-rozwojowe z Izraelem

VIII konkurs na projekty badawczo-rozwojowe z Izraelem
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) wspólnie z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu (Israel Innovation Authority) realizują kolejną edycję konkursu na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowane na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych.

Dla kogo?

Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw lub ich grup. Członkami aplikujących grup, oprócz MŚP, moga być również instytucje badawcze. Partnerami polskich wnioskodawców powinni byc partnerzy z Izraela. Temat konkursu dotyczy wszystkich technologicznych obszarów. Dofinansowanie będzie przeznaczone na wsparcie projektów, które mają na celu wypracowanie innowacyjnych rozwiązań gotowych do praktycznego zastosowania, mających potencjał rynkowy dla Polski, Izraela i Europy.

Na co?

W ramach konkursu można starać sie o dofinansowanie badań przemysłowych i prac rozwojowych, których celem jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań gotowych do praktycznego zastosowania, mających potencjał rynkowy dla Polski, Izraela i Europy.

Jak aplikować?

Wnioski przyjmowane są do 26 czerwca 2022 r., do godz. 12:00. Wszystkie wymagane dokumenty należy przesłać do NCBiR zgodnie z wytycznymi, które znajdziecie na stronie konkursu.

Więcej informacji >

Źródło informacji: ICT, www.ict.trade.gov.pl

Zobacz najnowsze informacje

  • 21 kwietnia, 2024

  • 11 kwietnia, 2024

  • 2 kwietnia, 2024