Weź udział w targach kosmetycznych COSMOPROF

Weź udział w targach kosmetycznych COSMOPROF
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do uczestnictwa w targach kosmetycznych COSMOPROF, które odbędą się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2022 r. w Bolonii. Udział w wydarzeniu zapewnia ogromne możliwości rozwojowe dla firm.

Targi Cosmoprof Bolonia we Włoszech to najważniejsze międzynarodowe targi kosmetyczne. Wydarzenie poświęcone jest kosmetycznemu łańcuchowi dostaw i jego różnym komponentom: składnikom i surowym materiałom, kontraktom i markom własnym. Tematyka wydarzenia obejmuje też produkcję, pakowanie, aplikatory, maszyny, automatyczne oraz kompleksowe rozwiązania. Targi w Bolonii to miejsce, gdzie cała uwaga skupia się na trendach, innowacjach i doskonałości. Podczas eventu można skorzystać z wielu wydarzeń i sesji edukacyjnych oferujących pomysły oraz inspiracje dla całego przemysłu kosmetycznego.

Targi dorocznie gromadzą pokaźne grono międzynarodowych operatorów rynku kosmetycznego. Udział w targach Cosmoprof 2022 potwierdziło już ponad 2700 wystawców, a eksperci, agencje trendów i analitycy rynku zaangażowali się w bogaty harmonogram wykładów i szkoleń.

W nadchodzącej edycji wydarzenia, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • zaprezentować swoje produkty na Polskim Stoisku PAIH,
  • wykorzystać wspólną przestrzeń stoiska do spotkań z kontrahentami i potencjalnymi partnerami,
  • skorzystać z merytorycznego i językowego wsparcia w nawiązywaniu kontaktów handlowych we Włoszech.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:

Firmy zainteresowane udziałem w targach Cosmoprof i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska PAIH zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 3 kwietnia 2022 r.

Źródło informacji: www.paih.gov.pl/20220428/polskie_stoisko_na_targach_cosmoprof

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024