WPT łączy siły z VACO Retail i VACO Pure

WPT łączy siły z VACO Retail i VACO Pure

Poszerza się platforma współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego, stworzona po to, by promować wymianę know-how i doświadczenia między wrocławskimi przedsiębiorcami. Tym razem dołączają do niej działające we Wrocławiu spółki VACO Retail i VACO Pure.

13 kwietnia 2022 r. podpisano porozumienie o współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego z VACO Retail i VACO Pure. Dzięki niemu przedsiębiorcy związani z WPT zyskają możliwość nawiązania współpracy z tymi innowacyjnymi spółkami.

We Wrocławskim Parku Technologicznym wspieramy rozwój innowacji. By to robić, działamy na wiele sposobów, np. poprzez wykorzystywanie naszej rozbudowanej sieci kontaktów, dzięki której możemy m.in. umożliwiać współpracującym z nami przedsiębiorcom pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Cieszę się, że do grona partnerów, którzy razem z nami chcą rozwijać wrocławski, innowacyjny biznes dołączają VACO Retail i VACO Pure – komentuje Maciej Potocki, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Spółki VACO to innowacyjne, międzynarodowe przedsiębiorstwa. VACO Retail to firma działająca zarówno w branży chemicznej, jak i kosmetycznej. W ciągu kilku ostatnich lat osiągnęła wysoką pozycję konkurencyjną i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Działa w sektorze produktów do ochrony osobistej przede wszystkim do walki z owadami oraz gryzoniami. Głównym celem VACO Retail jest zapewnienie konsumentom maksymalnej ochrony przed insektami, z jak największą dbałością
o środowisko.

– W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby konsumentów oraz w trosce o środowisko naturalne, wprowadziliśmy na rynek innowacyjną linię produktów ECO. Produkty z tej serii zawierają w swoim składzie wyłącznie komponenty pochodzenia naturalnego. Pozwalają spojrzeć na kłopotliwy i niezręczny temat walki z insektami w inny, lepszy, a przede wszystkim przyjazny dla zielonego świata sposób. Codziennie dbamy o utrzymanie produktów w ich wysokiej jakości, spełniającej najwyższe standardy ochrony zdrowia i środowiska. Jesteśmy przekonani, że współpraca z przedsiębiorstwami zrzeszonymi w ramach platformy WPT stwarza nowe możliwości, dzięki którym będziemy mieli możliwość w jeszcze większym stopniu tworzyć bezpieczne, przyjazne środowisku produkty – podsumowuje Piotr Dzik – Prezes VACO Retail Sp. z.o.o.

VACO PURE z kolei dba o bezpieczeństwo sanitarne i czystość w obiektach, niezależnie od ich przeznaczenia, oferując usługi PURE, które polegają na kompleksowym, cyklicznym oraz interwencyjnym doczyszczaniu zakładów produkcyjnych, placówek handlowych i biur.

– Vaco Pure to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją wartość opiera na wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbałości o obsługę klienta. Zależy nam na nawiązaniu kontaktu, współpracy i wymianie doświadczeń z innymi firmami współpracującymi z Wrocławskim Parkiem Technologicznym. Jestem przekonany, że dzięki połączeniu środowiska nauki i biznesu, będziemy mogli zmieniać paradygmat modelu operacyjnego na bardziej innowacyjny i dostosowany do potrzeb naszych Klientów – mówi Łukasz Bojarski, Prezes zarządu Vaco Pure Sp. z o.o.

Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą ze spółkami VACO RETAIL i VACO PURE  w ramach platformy współpracy WPT, wszelkie szczegółowe informacje mogą uzyskać, pisząc na adres wsparcie@technologpark.pl. Informacje o współpracy z firmami tworzącymi razem z WPT Platformę Współpracy można znaleźć na portalu Sektor Innowacji, dostępnym pod adresem www.sektorinnowacji.pl.

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024