Wrocławskie innowacje #12: IDENTT

Wrocławskie innowacje #12: IDENTT

Zapraszamy na 12 spotkanie z cyklu „Wrocławskie innowacje”, które odbędzie się 9 maja o 11:00! Tym razem porozmawiamy o weryfikacji biometrycznej rodem z Wrocławia. Na czym ona polega? Czy każdy z nas może lub w przyszłości będzie jej używał? Opowiedzą nam o tym nasi goście – Adam Łabęcki i Jan Szajda z firmy IDENTT.

IDENTT udostępnia system wyposażony w algorytmy wspierające proces weryfikacji tożsamości wszędzie tam, gdzie potwierdzenie tożsamości jest niezbędne w procesie obsługi klienta. Automatyczna weryfikacja pozwala na dokładniejsze i bardziej wiarygodne zweryfikowanie dokumentu niż przy wykorzystaniu metod tradycyjnych. W połączeniu z biometrycznym sprawdzeniem wizerunku osoby, firma korzystająca z naszych rozwiązań ma zdecydowanie większą szansę na wykrycie wyłudzeń. Reprezentantami firmy w trakcie naszego spotkania będą:

  • Adam Łabęcki, który posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w sektorze bankowości, finansów, handlu detalicznego oraz FinTech – odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie sieciami agencyjnymi, budowanie i wspieranie zewnętrznych kanałów sprzedaży. Posiada dyplom MBA wrocławskiej uczelni WSB oraz Franklin University Columbus Ohio;
  • Jan Szajda, który od 2015 roku odpowiedzialny za budowę i utrzymanie zespołu technicznego w Polsce. Głęboko zaangażowany w strategię i rozwój produktów IDENTT. Dzielący się swoim doświadczeniem podczas konferencji i spotkań eksperckich. Główne obszary zainteresowań to bezpieczeństwo informacji i usługi zaufane, w szczególności cyfrowe metody uwierzytelniania i autoryzacji, również z wykorzystaniem biometrii.

W trakcie spotkań organizowanych przez Wrocławski Park Technologiczny, w ramach projektu Sektor Innowacji, poznajemy przedsiębiorców (reprezentujących tak duże, jak i małe firmy), studentów, naukowców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, dla których rozwój tego, co innowacyjne we Wrocławiu to codzienność! Są one transmitowane w mediach społecznościowych, ale można również wziąć w nich aktywny udział rejestrując się na www.sektorinnowacji.pl.

Czym jest Sektor Innowacji?

SEKTOR INNOWACJI to przestrzeń, dedykowana innowacjom, wymianie kontaktów, przepływowi know-how oraz rozwojowi współpracy między biznesem a środowiskiem naukowym. W ramach projektu działa portal www.sektorinnowacji.pl, na którym dostępne są praktyczne narzędzia dla innowatorów takie jak: Giełda Innowacji, Weryfikator Innowatora czy Baza wiedzy Innowatora.

Projekt powstał z inicjatywy Wrocławskiego Parku Technologicznego, pod patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Już dziś włączyło się w jego realizację wiele uczelni wyższych, w tym Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, oraz znaczących dla regionu instytucji wspierania biznesu, wśród których są: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, ARLEG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego, Business Centre Club – Loża Dolnośląska, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, Dolnośląska Zielona Dolina, Dolnośląski Fundusz Gospodarczy, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

Zobacz najnowsze informacje

  • 16 maja, 2024

  • 14 maja, 2024

  • 25 kwietnia, 2024