Wystartował serwis Wro UP

Wystartował serwis Wro UP

Wystartował serwis Wro UP, mający na celu udzielenie wsparcia w postaci promocji wrocławskiego lokalnego biznesu. Inicjatywa powstała w Departamencie Finansów Publicznych Urzędu Miejskiego Wrocławia. Giełda Lokalnego Biznesu to portal, na którym każdy, kto prowadzi swój biznes na terenie Wrocławia, może w prosty sposób zaprezentować naszej społeczności swoją ofertę. Co ważne – całkowicie bezpłatnie.

Misją Wro UP jest zachęcenie wrocławian do wybierania usług oraz produktów oferowanych lokalnie – na zamieszkiwanym osiedlu lub w niedużej odległości.

Zamieszczenie oferty na Giełdzie jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę www.wroup.pl i uzupełnić formularz on-line danymi dotyczącymi firm, podając: nazwę, NIP, branżę, w której działasz wraz z lokalizacją na mapie i opatrzysz ją opisem oraz zdjęciami i logo. Dodatkowo można zamieścić informację o profilu na Facebook lub Instagram, a także adres strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy do zamieszczenia bezpłatnie oferty na Wro UP i wspólnego tworzenia wrocławskiej przedsiębiorczej społeczności.
W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 71 777 73 90 lub 71 777 72 87, a także za pośrednictwem skrzynki wroup@um.wroc.pl.

Projekt realizowany przez:
Dział Wspierania Wrocławskiej Przedsiębiorczości
Departament Finansów Publicznych
Urząd Miejski Wrocławia
www.wroup.pl

Dowiedz się więcej >

Zobacz najnowsze informacje

  • 11 czerwca, 2024

  • 19 maja, 2024

  • 16 maja, 2024